Czesne 99 PLN lub 0 PLN ?

W nowym roku szkolnym 2021/2022 – w związku z realizacją przez Akademię Małe Misie kilku autorskich Projektów Edukacyjnych, do których udało się zaprosić prywatnych partnerów (m.in. rodziców absolwentów) – uruchomiliśmy wyjątkową ofertę dla naszych przyszłych klientów.

  1. Dla wybranej grupy dzieci, których Rodzice zdecydują się zawrzeć umowę z Akademią Małe Misie do końca września – czesne za pobyt w żłobku lub przedszkolu Małe Misie zostaje obniżone do 99 PLN a nawet do 0 PLN. 
  2. Nabór do Projektów Edukacyjnych jest jednak limitowany. Decyzja o kwalifikacji podjęta zostanie przez Kapitułę Projektu po zebraniu aplikacji.
  3. W ramach projektu przewidziane są dedykowane zajęcia edukacyjne oraz terapeutyczne.
  4. Zapraszamy do współpracy Rodziców oraz ich wspaniałe dzieci. Aby dowiedzieć się więcej prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego a najlepiej kontakt bezpośredni z Dyrektorami naszych Placówek:

Dyrektorzy przekażą Państwu szczegóły do tyczące ww. Projektów podczas indywidualnego spotkania lub rozmowy telefonicznej. Podczas spotkania przekonacie się iż Małe Misie to wspaniałe miejsce gdzie dzieci są szczęśliwe a rodzice zawsze zadowoleni.

Małe Misie to wspaniała przygoda, która trwa już ponad 15 lat – dołączcie do niej. Przekonacie się że to udany wybór który zdecyduje o miłym dzieciństwie Waszych dzieci.

Zespół Małe Misie