Współczesny świat to mnóstwo wyzwań, z którymi muszą mierzyć się zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci i młodzież. Zrozumienie dziecka na poszczególnych etapach rozwoju daje Ci możliwość udzielenia mu odpowiedniego wsparcia, optymalnie dopasowanego do indywidualnych cech i aktualnych potrzeb Twojej pociechy. To klucz do harmonijnego rozwoju i wykorzystania pełni potencjału dziecka.

Poradnia psychologiczna Małe Misie specjalizuje się w kompleksowym wspieraniu dzieci i młodzieży oraz dorosłych, a także rodziców pacjentów w różnym wieku. Nasz doświadczony zespół psychologów i terapeutów prowadzi indywidualne konsultacje i terapię dla dzieci, spotkania psychoedukacyjne dla rodziców oraz diagnozy psychologiczno-pedagogiczne.

Sprawdź, jaką pomoc psychologiczną możemy zaoferować dziecku w poradni psychologicznej Małe Misie.

Diagnoza psychologiczno-pedagogiczna realizowana przez doświadczonego specjalistę psychoterapeutę

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej diagnozy psychologiczno-pedagogicznej dla swojego dziecka, to właśnie tu, w poradni Małe Misie, znajdziesz odpowiednie wsparcie. Doświadczony psycholog dzieci i młodzieży przeprowadzi kompleksową ocenę rozwoju i potrzeb Twojego dziecka oraz pomoże Ci zrozumieć ewentualne trudności i podjąć odpowiednie działa w celu ich niwelowania.

Diagnoza psychologiczno-pedagogiczna to również podstawa do przygotowania specjalistycznej opinii, która określi mocne strony dziecka oraz wskaże te aspekty rozwoju, które mogą wymagać objęcia dodatkowym wsparciem.

Terapia psychologiczna dla dzieci

Dzieci, które zostały zdiagnozowane i posiadają opinię psychologiczno-pedagogiczną, mogą skorzystać ze wsparcia naszych specjalistów w postaci indywidualnej terapii. W centrum terapii Małe Misie psychoterapia jest prowadzona przez naszych psychologów dziecięcych, posiadających niezbędną wiedzę, doświadczenie i kompetencje.

W ramach regularnych spotkań wybrany specjalista będzie pracował z Twoim dzieckiem, pomagając mu pokonywać indywidualne trudności, trenując konkretne umiejętności oraz wspierając harmonijny rozwój poznawczy, emocjonalny i społeczny.

Kiedy warto umówić się na wizytę u psychologa dziecięcego w Warszawie na konsultację ze swoim dzieckiem?

Odpowiedź jest prosta – zawsze, gdy masz choćby najmniejsze podejrzenia, że wizyta u psychologa może pomóc dziecku. Niezależnie od tego, czy są to poważne problemy rozwojowe, czy tylko drobne trudności, które mogą zaburzać rozwój dziecka w wybranych sferach – dobry psycholog dziecięcy udzieli Ci profesjonalnego wsparcia.

Specjalista, po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z rodzicami oraz konsultacji terapeutycznej, pomoże Ci zaplanować dalsze kroki, np. przeprowadzenie diagnozy psychologiczno-pedagogicznej lub rozpoczęcie psychoterapii.

W poradni Małe Misie diagnozujemy i prowadzimy terapię dzieci z rozmaitymi problemami i trudnościami, między innymi zaburzeniami ze spektrum autyzmu, zaburzeniami lękowymi oraz różnego rodzaju problemami związanymi z niepokojącymi zmianami w zachowaniu Twojego dziecka. Z pomocy psychologa mogą skorzystać dzieci w każdym wieku.

Pamiętaj, że na zatroszczenie się o zdrowie psychiczne dziecka nigdy nie jest zbyt wcześnie ani zbyt późno!

Umów wizytę u psychologa dzieci w naszej poradni i sprawdź, czy Twoje dziecko nie potrzebuje tego typu pomocy

W poradni psychologicznej Małe Misie zdajemy sobie sprawę z tego, że w rozwoju dziecka ważny jest każdy dzień, dlatego wizyty u naszych psychologów dla dzieci umawiamy w możliwie krótkich terminach.

Zapewniamy, że każda konsultacja przeprowadzana jest z pełnym zaangażowaniem, a czas spotkania jest wykorzystywany w 100% na poznanie dziecka, jego indywidualnych potrzeb i trudności. Wszelkie opisy tworzone są po konsultacjach i spotkaniach diagnostycznych.

Umów wizytę u psychologa dziecięcego w placówce Małe Misie i sprawdź, czy Twoje dziecko potrzebuje wsparcia i pomocy w rozwoju poznawczym, społecznym lub emocjonalnym. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Możesz liczyć na ich otwartość i pełen profesjonalizm.