Aktualności

Podziękowania

Piknik Rodzinny  udał się wspaniale! To była fantastyczna zabawa.  Dziękujemy wszystkim, którzy bawili się razem z nami!Szczególne podziękowania należą się tym osobom, bez których nie byłoby tej imprezy…
Dla wszystkich małych i dużych  serdeczne dziękuję.

Zakończenie projektu „Nowe miejsca w Akademii Małe Misie, szansą na dostęp do wysokiej jakości opieki przedszkolnej dla dzieci 3-4l” 31.05.2019

Zakończenie projektu „Nowe miejsca w Akademii Małe Misie, szansą na dostęp do wysokiej jakości opieki przedszkolnej dla dzieci 3-4l” 31.05.2019

Do Przedszkola Małe Misie  w ramach projektu  trafiały dzieci z wyzwaniami rozwojowymi. Dzieci, które wymagały większej uwagi i troski ze strony personelu ale też potrzebowały przebywania w stymulującym je środowisku.

Codzienne zabawy, zajęcia terapeutyczne, zajęcia dodatkowe, nauka samodzielności, docenianie nawet najmniejszych sukcesów, sprawiały, że nasze Przedszkolaki  robiły  ciągłe postępy. Zaczynały wspólnie bawić się, chętnie brały udział w zajęciach. Deficyty w ich rozwoju powoli zmniejszały się.

Nauczyciele i terapeuci  dbali o różnorodność doznań w ciągu dnia. Jest to ważne  we wczesnym okresie życia. Dziecku z zaburzeniami rozwojowymi trzeba  pomóc, wspierać i  intensywnie stymulować.

Po roku zabaw i zajęć w przedszkolu Małe Misie dzieci są samodzielne, odważne  i radosne.

„Dlaczego dziecko potrzebuje granic? ”- spotkanie z psychologiem

Zapraszamy na spotkanie zorganizowane w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka i Rodziny, które odbędzie się 16 maja (czwartek) w godzinach 17:00-18:30 w Przedszkolu Integracyjnym Małe Misie ul. Madalińskiego 39/43
„Dlaczego dziecko potrzebuje granic? ” Granice w wychowaniu. Dlaczego granice są takie ważne? Jak określać dziecku granice?
Spotkanie poprowadzi psycholog dziecięcy Agnieszka Robak
Wszystkich Rodziców serdecznie zapraszamy
Zespół WWRD

Ogłoszenie!!! Zapytanie ofertowe na dostarczenie wyposażenia Przedszkola

Ogłoszenie!!! Zapytanie ofertowe na dostarczenie wyposażenia Przedszkola:

zabawki i zestaw zabawek przestrzennych, zestaw zabawek – jeździki, pomoce edukacyjne- gabinety terapetyczne w ramach Projektu „Nowe miejsca w Akademii Małe Misie, szansą na dostęp do wysokiej jakości opieki przedszkolnej dla dzieci 3 – 4 l.”

Nr telefonu osoby upoważnionej do kontaktu w sprawie ogłoszenia 510035811, szczegóły wysyłamy droga mailową, wyłonienie najkorzystniejszej oferty w dniu 10.05.2019.