Do naszej  placówki uczęszczają Dzieci od ok. 0,7 m-ca życia do 3 lat. Tworzymy trzy grupy wiekowe. Zajęcia dodatkowe, zabawy dydaktyczne i plastyczne przeprowadzane są z podziałem na grupy.  W naszym żłobku atmosfera jest bardzo rodzinna. Tak przyjęty, sprawdzony model funkcjonowania zapewnia doskonałą znajomość wszystkich dzieci i opiekunek, poczucie bezpieczeństwa i komfortu emocjonalnego w dobrze znanym środowisku oraz pozwala na efektywną realizację zajęć. W żłobku miło spędzamy czas z naszymi Paniami, uczymy się  poprzez zabawę, jemy pyszne posiłki, odpoczywamy i świetnie się bawimy w dużym ogrodzie. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów, wykwalifikowanych opiekunek,  które od wielu lat związane są z naszym żłobkiem.

Żłobek – Grupa Pszczółki (Maluszki)

Pszczółki – to najmłodsza, kameralna grupa w naszym Żłobku. Do grupy uczęszczają dzieci w wieku od ok. 0,7 m-ca do ok.1,5 m-cy. Plan dnia jest indywidualnie dostosowany do każdego Maluszka. Jest bardzo elastyczny, dzięki czemu Maluszki śpią, jedzą i bawią się wtedy, kiedy tego potrzebują. Tutaj Opiekunki czuwają nad wszystkim. Kierują się indywidualnymi potrzebami poszczególnych dzieci i wskazówkami Rodziców, a także zaleceniami Pielęgniarki.

Z wiekiem Opiekunki starają się wprowadzić już jedną drzemkę i bardziej ujednolicony plan dla wszystkich dzieci. Zajęcia dostosowane są do wieku. Angielski dla najmłodszych to piosenki, rymowanki, wyliczanki, kołysanki, dzięki którym Maluszki od pierwszych miesięcy życia oswajają się z językiem. Muzykoterapia z wujkiem Michałem usypia i wycisza. Tu powstają pierwsze prace plastyczne. Opiekunki wspomagają rozwój małego dziecka, rozwijają talenty i rozbudzają ciekawość świata.

Żłobek – Grupa Misie (Średniaki)

Do grupy uczęszczają dzieci w wieku od 1,5 do 2 lat. Naszym pociechom w ciągu dnia zapewniamy opiekę na wysokim poziomie, łączymy naukę z zabawą, rozwijamy wyobraźnię i dbamy o wszechstronny rozwój i bezpieczeństwo Waszych dzieci. Poza zajęciami prowadzonymi przez zewnętrznych specjalistów Opiekunki organizują zajęcia: plastyczne, ruchowe, muzyczne, zabawy z chustą animacyjną, zabawy manipulacyjne, zajęcia z Tadkiem Niedźwiadkiem oraz Sówką Mądrągłowką.

Dużym zainteresowaniem cieszy się basen z piłkami, w którym Nasze dzieci lubią się bawić, gdy pogoda nie pozwala nam na wyjście do ogrodu.

Dziećmi zajmuje się pięć Opiekunek posiadających odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, psychologiczne, a także doświadczenie w pracy z dziećmi.

Aby zapewnić jak najlepszą opiekę Waszym dzieciom Opiekunki stale podnoszą swoje kwalifikacje. W 2017 roku Panie ukończyły kurs prawidłowego żywienia małych dzieci, a 2017 roku wszystkie odbyły kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dzieci w średniakach nie są już maluszkami, ale nadal potrzebują ciepła, troski i dużo uczucia. Nasze pociechy uwielbiają dotykać, ściskać, manipulować, smakować dlatego staramy się organizować jak najwięcej zabaw sensorycznych, aby dzieci mogły w pełni cieszyć się z poznawania świata.

Żłobek – Grupa Żabki (Starszaki)

Do grupy uczęszczają dzieci w wieku 2-3,5 roku.  Realizujemy z Naszymi  dziećmi Autorski Program Adaptacji Przedprzedszkolnej. Poza zajęciami prowadzonymi przez zewnętrznych specjalistów Opiekunki prowadzą także zajęcia ruchowe, z elementami  ruchu rozwijającego, muzyczne, plastyczne, zabawy z chustą animacyjną. Grupa Żabki jest grupą integracyjną. W grupie pracuje pięć Pań Opiekunek, które posiadają odpowiednie kwalifikacje. W 2017 roku Panie ukończyły kurs prawidłowego żywienia małych dzieci. W 2017 wszystkie Panie uzyskały certyfikat z  zakresu pierwszej pomocy.

Nasze  dzieci lubią lepić bałwany, rzucać się śnieżkami, biegać boso w ogródku, poznawać pole i las, ale też otaczający świat rzeczy. Lubią  doświadczać, badać, odkrywać, porównywać i nazywać. Ciocie  mają głowy pełne pomysłów, aby  w ciekawy sposób połączyć naukę z zabawą. Panie tworzą zgrany i kompetentny zespół, który przygotowuje Maluchy do dalszej edukacji.