Do naszej  placówki uczęszczają Dzieci od ok. 7 m-ca życia do 3 lat. Tworzymy trzy grupy wiekowe.

Zajęcia dodatkowe, zabawy dydaktyczne i plastyczne przeprowadzane są z podziałem na grupy. 

W naszym żłobku atmosfera jest bardzo rodzinna. Tak przyjęty, sprawdzony model funkcjonowania zapewnia doskonałą znajomość wszystkich dzieci i opiekunek, poczucie bezpieczeństwa i komfortu emocjonalnego w dobrze znanym środowisku oraz pozwala na efektywną realizację zajęć.

W żłobku miło spędzamy czas z naszymi Paniami, uczymy się  poprzez zabawę, jemy pyszne posiłki, odpoczywamy i świetnie się bawimy w dużym ogrodzie. Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów, wykwalifikowanych opiekunek, które od wielu lat związane są z naszym żłobkiem.

Adaptacja dziecka — jak wygląda początek przygody maluszka w przedszkolu?

Nasz Autorski Program Adaptacji Przedprzedszkolnej stworzony został przez specjalistów – w trosce o komfort adaptacyjny dzieci. Program ma na celu ułatwienie funkcjonowania dzieci w roli przedszkolaków.

Adaptacja przebiega płynnie, z uwzględnieniem potrzeb dzieci, a także ich rodziców. Program ten również odpowiada na pytanie, czy 2,5-3-letnie dziecko powinno nadal przebywać w żłobku, czy może już rozpocząć naukę w przedszkolu.

Naszą misją jest wszechstronny rozwój i edukacja dziecka oraz zaspokajanie jego potrzeb

Stworzyliśmy wyjątkową placówkę, w której nie tylko edukujemy, pielęgnujemy maluchy i dajemy im przestrzeń do zabawy, ale także zapewniamy ochronę przed różnymi zagrożeniami. Nasza wyjątkowa kadra specjalistów skupiona jest na wspomaganiu rozwoju dzieci, doradzaniu i prowadzeniu ich przez trudne momenty aż do sukcesów.

Oferujemy kompleksowe wsparcie dziecka w jego rozwoju fizycznym, psychicznym, społecznym i emocjonalnym. Organizujemy specjalne zajęcia terapeutyczne dostosowane do indywidualnych cech i potrzeb każdego dziecka.

Nad grupą czuwa wykwalifikowany zespół specjalistów, który współpracuje z pedagogami, psychologami i logopedami. Dzięki temu zapewniamy wszechstronne wsparcie, które pozwala dzieciom osiągnąć pełen potencjał rozwoju.

Zabawa edukacyjna
Nasze prawa

Stawiamy na indywidualne podejście do maluszka

W naszym przedszkolu kładziemy szczególny nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka. Uważnie obserwujemy i analizujemy potrzeby, zdolności oraz trudności każdego przedszkolaka, aby planować zajęcia terapeutyczne w sposób najbardziej dla nich efektywny. Dzięki temu każde dziecko otrzymuje wsparcie, co sprzyja pełniejszemu rozwojowi.

Stawiamy na budowanie zaufania i tworzenie przyjaznej atmosfery, dzięki czemu maluszki czują się komfortowo, a to sprzyja ich otwartości na naukę i rozwijaniu umiejętności społecznych. Naszym celem jest zagwarantowanie każdemu dziecku najlepszego startu w edukacji, uwzględniając jego unikalne potrzeby, umiejętności i doświadczenia.

Żłobek – Grupa Pszczółki (Maluszki)

Pszczółki – to najmłodsza, kameralna grupa w naszym Żłobku. Do grupy uczęszczają dzieci w wieku od ok. 7 miesiąca do ok.1,5 roku życia. Plan dnia jest indywidualnie dostosowany do każdego Maluszka. Jest bardzo elastyczny, dzięki czemu Maluszki śpią, jedzą i bawią się wtedy, kiedy tego potrzebują. Tutaj Opiekunki czuwają nad wszystkim. Kierują się indywidualnymi potrzebami poszczególnych dzieci i wskazówkami Rodziców, a także zaleceniami Pielęgniarki.

Z wiekiem Opiekunki starają się wprowadzić już jedną drzemkę i bardziej ujednolicony plan dla wszystkich dzieci. Zajęcia dostosowane są do wieku. Angielski dla najmłodszych to piosenki, rymowanki, wyliczanki, kołysanki, dzięki którym Maluszki od pierwszych miesięcy życia oswajają się z językiem. Muzykoterapia z wujkiem Michałem usypia i wycisza. Tu powstają pierwsze prace plastyczne. Opiekunki wspomagają rozwój małego dziecka, rozwijają talenty i rozbudzają ciekawość świata.


Żłobek – Grupa Misie (Średniaki)

Do grupy uczęszczają dzieci w wieku od 1,5 do 2 lat. Naszym pociechom w ciągu dnia zapewniamy opiekę na wysokim poziomie, łączymy naukę z zabawą, rozwijamy wyobraźnię i dbamy o wszechstronny rozwój i bezpieczeństwo Waszych dzieci. Poza zajęciami prowadzonymi przez zewnętrznych specjalistów Opiekunki organizują zajęcia: plastyczne, ruchowe, muzyczne, zabawy z chustą animacyjną, zabawy manipulacyjne, zajęcia z Tadkiem Niedźwiadkiem oraz Sówką Mądrągłowką.

Dużym zainteresowaniem cieszy się basen z piłkami, w którym Nasze dzieci lubią się bawić, gdy pogoda nie pozwala nam na wyjście do ogrodu.

Dziećmi zajmuje się pięć Opiekunek posiadających odpowiednie przygotowanie pedagogiczne, psychologiczne, a także doświadczenie w pracy z dziećmi.

Aby zapewnić jak najlepszą opiekę Waszym dzieciom Opiekunki stale podnoszą swoje kwalifikacje. W 2017 roku Panie ukończyły kurs prawidłowego żywienia małych dzieci, a 2017 roku wszystkie odbyły kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dzieci w średniakach nie są już maluszkami, ale nadal potrzebują ciepła, troski i dużo uczucia. Nasze pociechy uwielbiają dotykać, ściskać, manipulować, smakować dlatego staramy się organizować jak najwięcej zabaw sensorycznych, aby dzieci mogły w pełni cieszyć się z poznawania świata.


Żłobek – Grupa Żabki (Starszaki)

Do grupy uczęszczają dzieci w wieku 2-3,5 roku.  Realizujemy z Naszymi  dziećmi Autorski Program Adaptacji Przedprzedszkolnej.

Poza zajęciami prowadzonymi przez zewnętrznych specjalistów, Opiekunki prowadzą także zajęcia ruchowe, z elementami  ruchu rozwijającego, muzyczne, plastyczne, zabawy z chustą animacyjną. Grupa Żabki jest grupą integracyjną.

W grupie pracuje pięć Pań Opiekunek, które posiadają odpowiednie kwalifikacje. W 2017 roku Panie ukończyły kurs prawidłowego żywienia małych dzieci. W 2017 wszystkie Panie uzyskały certyfikat z  zakresu pierwszej pomocy.

Nasze  dzieci lubią lepić bałwany, rzucać się śnieżkami, biegać boso w ogródku, poznawać pole i las, ale też otaczający świat rzeczy. Lubią  doświadczać, badać, odkrywać, porównywać i nazywać. Ciocie  mają głowy pełne pomysłów, aby  w ciekawy sposób połączyć naukę z zabawą. Panie tworzą zgrany i kompetentny zespół, który przygotowuje Maluchy do dalszej edukacji.

W naszym prywatnym żłobku w Warszawie możesz na żywo sprawdzić co robi Twoje dziecko!

Poniżej znajduje się link do kamerki online (podgląd dostępny wyłącznie po zalogowaniu).

Niepubliczny żłobek w Warszawie Małe Misie to bezpieczne miejsce dla najmłodszych dzieci. Praca nauczycieli naszego żłobka opiera się na ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Równie ważne są ich naturalne predyspozycje do wykonywania zawodu.

W niepublicznym warszawskim żłobku pracują osoby empatyczne, które nie znalazły się tutaj przypadkiem. Dlatego rodzice ze spokojem mogą łączyć pracę z wychowywaniem dzieci i rozwijać się zawodowo, podczas gdy ich pociechy spędzają czas w gronie rówieśników.

Pracujesz w Warszawie i masz małe dziecko? Zapisz dziecko do żłobka!

Wielu rodziców małych dzieci nie chce lub nie może zrezygnować z posady. Praca to dla rodziców często nie tylko źródło dochodu, ale także satysfakcji osobistej. Jest okazją do rozwoju, do przybywania w gronie osób dorosłych z podobnymi pasjami i doświadczeniami.

Dlatego wielu rodziców, jeszcze przed zakończeniem urlopu rodzicielskiego, szuka sprawdzonego miejsca, gdzie na kilka godzin dziennie mógłby zostawić swoją pociechę pod dobrą opieką.

Nie każdy ma też możliwość zaangażowania do pomocy dziadków. Współcześni seniorzy często także sami pracują, realizują swoje cele zawodowe, podróżują albo chcą wykorzystać wolny czas na swoje hobby. Nierzadko zdarza się też tak, że są zbyt schorowani i zmęczeni, by codziennie zajmować się wnukami.

Po znalezieniu dobrego żłobka nie trzeba rezygnować z życia zawodowego. Już półroczne dziecko może czuć się bezpieczne i zostać otoczone należytą troską – także poza domem!

W prywatnym żłobku Małe Misie w Warszawie prowadzone są zapisy dla kilkumiesięcznych maluszków. Rodzice, którzy oddadzą dziecko pod naszą opiekę, mogą mieć pewność, że przez cały dzień nie zabraknie mu ciepła, życzliwości oraz kontaktu z oddanymi nauczycielami.

Spytaj o wolne miejsca w naszej placówce

Nie da się ukryć, że znalezienie w żłobku miejsca dla dziecka to często bardzo trudne zadanie. Nie tylko brakuje takich placówek publicznych. Żłobki prywatne również bywają niedostępne, zwłaszcza te, które cieszą się ogromną sympatią i zaufaniem rodziców.

Jeśli szukasz prywatnego żłobka dla swojej pociechy, a mieszkasz w Warszawie, napisz do nas. Spróbujemy odpowiedzieć na Twoje pytania i poinformujemy Cię o wolnych miejscach w naszym żłobku na Mokotowie. Staramy się jednak, by wszystkie grupy żłobkowe były kameralne. Przywiązujemy wagę do jakości naszych usług i do tego, by nauczyciel był w stanie indywidualnie zadbać o każdego maluszka w grupie.

Małe Misie — żłobek Warszawa

Żłobek w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, to miejsce idealne dla małych dzieci. Mogą się tutaj bawić, poznawać świat, zawierać pierwsze znajomości. Swoje nauczycielki nierzadko traktują jak najlepsze ciocie, a wychowawczynie z szacunkiem odnoszą się do swoich podopiecznych i ich rodziców. Dzięki przyjaznej atmosferze dzieci szybko się adaptują, a ich rodzice decydują się na przyprowadzanie do nas kolejnych pociech oraz polecają nas znajomym!