Misja

group of happy kids watching tv at homeKiedy rodzi się nam ukochane Dziecko nasz dotychczasowy świat staje do góry nogami. Oprócz radości pojawia się wiele pytań, na które często nie znamy odpowiedzi. Jak pielęgnować, jak karmić, jak dbać o zdrowie, jak monitorować postępy w rozwoju naszego Dziecka – nie wiemy, potrzebujemy przewodnika. Żłobek Małe Misie jest takim przewodnikiem, opiekunem i profesjonalnym doradcą.

„i trochę wspomnień …..”

Ponad dziesięć lat temu Klaudia (prawnik) szukała opiekunki dla synka Jasia – nie znalazła, postanowiła założyć Klub Malucha. Wkrótce spotkała Ewelinę, doświadczoną Mamę (i pedagoga). Razem otworzyły Małe Misie na Ursynowie. Ich pierwszą klientka była Dorota, Mama Marka (i księgowa) – dołączyła do Klaudii i Eweliny.We trzy zarządzają do dzisiaj Małymi Misiami.

Małe Misie w odległych czasach były Klubem Malucha, wkrótce zostały jednymi z kilku w Polsce Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej – świadczyły usługi opieki zdrowotnej nad dziećmi zdrowymi (i nie tylko). Gdy w roku 2011 zmieniła się  ustawa o żłobkach Małe Misie zostały jako pierwsze wpisane do Rejestru Niepublicznych Żłobków i Klubików Dziecięcych prowadzonych przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Pasja związana z wychowywaniem, uczeniem małych dzieci pozwoliła na stworzenie wyjątkowych placówek, które nie tylko edukują, pielęgnują i bawią ale które także pozwalają chronić małe dzieci przed różnymi zagrożeniami. Wyjątkowa kadra specjalistów zgromadzona wokół Małych Misiów potrafi rozpoznać najróżniejsze dysfunkcje dzieci, nierozpoznawalne przez Rodziców przed trzecim rokiem życia ich dzieci, zdiagnozować, doradzić i często prowadzić przez trudną drogę, z sukcesem.