Poradnia

Baby Girl In Summer Dress Sitting In Field Petting Family DogZespół Niepublicznych Żłobków Integracyjnych Małe Misie oferuje specjalistyczne porady psychologiczne dla małych Dzieci i ich Rodziców.

W ramach Poradni prowadzonej przez psychologa Klaudię Pacholską oferowane są konsultacje i porady w zakresie diagnozowania i leczenia zaburzeń neurorozwojowych, zaburzeń zachowania i uwagi, pracy z niepełnosprawnymi, wsparcie dla rodziców podczas terapii indywidualnej i grupowej.

Poradnie prowadzi Mgr Klaudia Pacholska, która jest psychologiem dziecięcym, pedagogiem specjalnym w zakresie wczesnej interwencji.

Specjalizuje się w pracy z małymi dziećmi i ich rodzicami. Na co dzień prowadzi terapię wspomagającą rozwój małych dzieci oraz pracuje w Poradni Autyzmu, gdzie wspiera rodziców dzieci z autyzmem.

Jest autorką programu „Czuję patrzę słucham” stymulującego rozwój małego dziecka, realizowanego w naszym żłobku. Jest specjalistą w zakresie diagnozy i rozwoju dzieci w wieku 0-3 lat. Prowadziła zajęcia na SWPS w ramach modułu specjalizacyjnego „Socjoterapia i pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży”