Drodzy Państwo,
w dniach 10.04-17.04 obchodzimy w Małych Misiach Dni Lion’a. Lions Club Warszawa jest członkiem The Association of Lions Clubs International, akredytowanej przy ONZ, największej na świecie pozarządowej organizacji humanitarnej, która działa w 206 krajach świata poprzez ponad 46000 klubów zrzeszających blisko milion czterysta tysięcy członków.

Przedstawiam program Dni Liona w Małych Misiach:
8:30-9:30 Członkowie Klubu czytają dzieciom książki
16.04-17.04 Przesiewowe Badania Wzroku
17.04 godz. 17:00 Spotkanie Gubernatora LC Polska z Rodzicami- zakończenie Dni Lion’a zapraszamy wszystkich Państwa serdecznie.

Ponadto W ramach Dni Lion’a w Małych Misiach organizujemy zbiórkę pomocy dydaktycznych na rzecz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Mokotowa i Ursynowa, dzięki którym poradnia może prowadzić działalność diagnostyczną, terapeutyczną, profilaktyczna dla każdego dziecko i jego rodziny. Wszelkie inne podarunki, które Państwo złożycie na rzecz klubu Lions zostaną oficjalnie przekazane pani Gubernator 17.04. o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do spotkania.
Chcemy wspólnie z Państwem kreować i umacniać u wszystkich nas ducha zrozumienia dla potrzeb humanitarnych, poprzez ofiarowywanie służby, zaangażowanie społeczne i współpracę.
Liczymy na włączenie się Państwa w zbiórkę i obecność.