Małe Misie – zwycięzcą konkursu Super Żłobek 2013 w kategorii żłobki niepubliczne.

Urząd Miasta St. Warszawa od 8 lat organizuje konkurs, w którym wybierane są placówki świadczące na najwyższym poziomie usługi opieki nad małymi dziećmi na terenie Warszawy. W tym roku, po raz pierwszy do konkursu na „Super żłobek”  zaproszono placówki niepubliczne – żłobki i kluby dziecięce, które są zarejestrowane w Rejestrze żłobków i klubów dziecięcych prowadzonych przez Prezydenta m.st. Warszawy.

Do konkursu przystąpiło 46 żłobków publicznych  i 10 mini żłobków oraz 17 żłobków niepublicznych. W tegorocznym konkursie swój głos oddało blisko 3 tysiące rodziców, co stanowiło 47% ogółu rodziców w żłobkach publicznych i 49% w żłobkach niepublicznych.

W ramach konkursu to sami rodzice typowali zwycięzcę, oceniali żłobki we wszystkich sferach – począwszy od jakości opieki i zajęć dla maluchów, otwartości na kontakty z rodzicami, poprzez zdrowe i smaczne posiłki, po wyposażenie placówek.

Zespół Niepublicznych Żłobków Integracyjnych Małe Misie zwyciężył w kategorii żłobków niepublicznych.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za pozytywną ocenę naszej pracy. Będzie nas to mobilizowało do jeszcze większej aktywności.

Zespół Małe Misie:)