Wielkie Granie w Misiach odbędzie się w dniach 11.01-29.01. Już wczoraj zawisły w przedszkolu i żłobku czerwone serduszka…
Co bardzo ważne i co wynika z samej definicji WOŚP-u, zapraszamy do współtworzenia tej akcji absolutnie Wszystkich Chętnych Rodziców, Pracowników.
Sztab Małych Misiów tradycyjnie liczy na pomoc Tych, którzy chcieliby włączyć się do tej największej akcji ludzi dobrej woli. Poszukujemy nie tylko osób chętnych do kwestowania przy naszych stołach, ale także do zapełnienia tych stołów.

Członkowie sztabu są na razie na etapie planowania. Szukamy “sponsorów i partnerów”, którzy wsparliby nas “fantowo”, ale także logistycznie. Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy, dlatego zachęcamy Państwa, żebyście się do nas zgłaszali.

Zapraszamy na indywidualne dyżury Rodziców z Dzieckiem bądź Dziećmi przy stole z fantami. Zapraszamy do zgłaszania się.
Stoły będą wystawione w dniach grania w godz. 8:00-10:00 przy wejściach do placówki, od ul Falęckiej i od parkingu.
Nasza Misiowa kuchnia przygotuje w tych dniach obiady na wynos zgodnie z załączonym jadłospisem, 10 zestawów. Zaczynamy od poniedziałku 11.01. Zamówiony zestaw obiadowy: zupa plus drugie danie kosztuje wrzucenie do puszki 20,00 zł i deser niespodzianka gratis:)
Chętnych rodziców zapraszamy, przyjmujemy również zgłoszenia tygodniowe, można z góry wrzucić do puszki 100,00 i przy odbiorze dziecka odebrać pyszny obiadek, każdego dnia, przez cały tydzień.
Fanty, wycenione przez darczyńców zbieramy do 25.01.
Granie zakończymy w piątek 29.01 o godz. 16:00 na naszym parkingu, gdzie symbolicznie poślemy do nieba nasze Światełko, które w całej Polsce (i nie tylko) jest symbolem wspólnoty idei WOŚP.

“W czasach, gdy koronawirus zdezorganizował nasze codzienne życie i często wystawił nas na najwyższą próbę, potrzebujemy powrotu do tych wszystkich kolorów, które zawsze niesie za sobą Orkiestra – kolorów miłości, radości i optymizmu. Potrzebujemy całej naszej filozofii, która zawsze i w każdej sytuacji szuka tych momentów, które wydobędą z nas najbardziej słoneczne pokłady siły, energii, wzajemnego bycia ze sobą, wzajemnego szacunku, tolerancji i pogody ducha. Tego nam dzisiaj potrzeba. Dlatego, po raz kolejny prosząc o wsparcie, mówimy ludziom w Polsce i na całym świecie – gramy z radością, gramy z głową i po raz kolejny pokażemy, że efektem takich działań jest skuteczna pomoc tym, którzy jej potrzebują. W czasie 29. Finału jeszcze bardziej, jeszcze głośniej i jeszcze mocniej mówimy – gramy z głową! – Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP.

W razie pytań proszę dzwonić: +48 510 035 811 lub +48 510 035 800