Drodzy Rodzice, wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy, że jesteście z nami, że nam zaufaliście ! To ogromny zaszczyt pracować z Wami i Waszymi dziećmi – naszymi maluchami, którzy wyrastają pod naszą opieką na wspaniałych pierwszoklasistów.

Jest nam niezmiernie miło, że polecacie nasze Placówki innym rodzicom. Doceniamy to ogromnie. Odbieramy codziennie telefony z zapytaniem o nasze przedszkole, żłobek, poradnię z informacją. Dostajemy informacje że nasze Placówki polecone zostały przez Was, Waszych znajomych czy członków rodzin rodzin.

W  związku z tym, doceniając Państwa miłe gesty postanowiliśmy wystartować  z promocją “Żłobek i Przedszkole Małe Misie. Polecam!”.

Funkcjonujemy już ponad 15 lat i ciagle się rozwijamy. Żłobki i Przedszkola Małe Misie wyrobiły sobie bardzo dobrą renomę na warszawskim rynku edukacyjnym. Jesteśmy liderem edukacji włączającej. Rozwijamy współpracę z ekspertami z warszawskich poradni psychologiczno pedagogicznych oraz Wydziału Nauk Społecznych SGGW. Nasze “mury” opuściły już pokolenia szczęśliwych absolwentów :). Mamy się czym chwalić.

W nowym roku szkolnym chcielibyśmy jeszcze bardziej wypromować nasze Placówki, zwłaszcza prowadzone w nich programy edukacyjne. Mamy nową  kompleksową ofertę przedszkolną i żłobkową, pakiety zajęć dodatkowych i  terapeutycznych dla wszystkich dzieci. Małe Misie są naprawdę wyjątkowe.

Na zdjęciu: jeden z naszych absolwentów i jego wspaniali koledzy.

Promocja skierowana jest do Rodziców (opiekunów) naszych Dzieci, ich znajomych, przyjaciół i rodziny. Szczegóły u Dyrektorów Placówek

Zadzwoń teraz: +48 510 035 811 lub +48 510 035 800 lub napisz: akademia@malemisie.pl

.